Mid Product Owner

Wynagrodzenie

14 000 - 18 000 PLN

Rodzaj umowy

B2B lub UoP

Typ pracy

Zdalnie

Czy wiesz co jest największym hamulcem afrykańskiej gospodarki? Brak swobodnego przepływu pieniędzy pomiędzy Afryką a resztą świata. Wysokie koszty operacyjne oraz brak odpowiednich zabezpieczeń skutecznie utrudniają życie inwestorom.

Code & Pepper wpólnie z AZA Finance od lat stawia czoła tym przeciwnościom! Szukamy Mid PO, który pomoże nam tworzyć platformę, która umożliwia bezpieczny, szybki oraz niezawodny system płatniczy dla pojedynczych użytkowników i firm zlokalizowanych w Ghanie, Nigerii, Tanzanii i Ugandzie.

Jakie obowiązki czekają na Ciebie?

  • bliska współpraca z innymi PO
  • prowadzenie zespołu pod kątem realizacji założeń produktowych
  • zarządzanie backlogiem
  • zbieranie i analizowanie wymagań biznesowych
  • podejmowanie decyzji, wyjaśnianie wewnętrznych i zewnętrznych zależności produktowych wszystkim interesariuszom zaangażowanym w proces decyzyjny
  • koordynowanie komunikacji między klientem a zespołem deweloperskim
  • facylitacje spotkań scrumowych

Nasze "must have" na start

  • około 2-letnie doświadczenie w roli PO, Proxy PO lub BA
  • umiejętność analitycznego myślenia i biegł znajomość technik analizy danych
  • zrozumienie zagadnień technicznych
  • umiejętność identyfikowania i opracowywania potrzeb biznesowych w wymagania produktowe poprzez warsztaty, wywiady, prototypowanie
  • doświadczenie w zarządzaniu backlogiem
  • doświadczenie w tworzeniu user stories i definiowaniu kryteriów akceptacji
  • otwartość na dzielenie się wiedzą
  • znajomość narzędzi takich jak Jira, Confluence
  • doświadczenie pracy w międzynarodowym środowisku
  • niezależność, dbałość o szczegóły, silne poczucie odpowiedzialności
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

Co możemy Ci zaproponować?

  • możliwość wyboru formy współpracy - B2B, Umowa o pracę lub Umowa zlecenia
  • 100% swobody, czyli elastyczny czas pracy
  • gwarancję 100% pracy zdalnej
  • możliwość pracy w biurze w Warszawie, Krakowie lub w Katowicach
  • 26 dni płatnego urlopu, święta i płatne dni dla krwiodawców
  • 30 płatnych dni na wypadek choroby (pokrywamy 80% stawki godzinowej)
  • 2 dni w roku na własny rozwój oraz możliwości udziału w konferencjach i szkoleniach
  • kartę Multisport Plus oraz prywatną opiekę medyczną w TU Zdrowie lub Luxmed
  • MacBook Pro

Masz pytania? Odezwij się do mnie!

Fotka3_small.jpg

Aleksandra Pluta

Head of Talent Acquisition
a.pluta@codeandpepper.com781 232 321
lusid.png