blanket logo.svg

Użytkowników tej aplikacji ogranicza tylko wyobraźnia! Blanket to aplikacja, która pozwala ubezpieczyć wszystko, co stanowi dla nas wartość materialną, sentymentalną lub emocjonalną. Użytkownicy za pomocą telefonu mogą kupić ubezpieczenie na życie, podróż, auto, rower, pupila, sprzęt RTV i AGD oraz każdą, inną rzecz, która ma dla nich znaczenie.

1.svg

Dlaczego warto tu pracować?

Poczujesz tu ducha pracy zespołowej. Będziesz zaangażowany w proces tworzenia aplikacji i podejmowane decyzje. W projekcie zdobędziesz umiejętności tworzenia niestandardowych komponentów animacji za pomocą biblioteki Reanimated. Nauczysz się jak integrować szereg usług Firebase (auth0, profiles, messaging, cloud functions, surveys, analytics). Zyskasz też możliwość pracy z natywnymi modułami, które korzystają np. z kamery telefonu.

Technologie w projekcie

Mobile

react_d135fe8923.png

React Native

Typescript_logo_2020.svg

TypeScript

react testing liblary.png

React Testing Library

firebase-definicja-750x282.png

Firebase

Nasz wkład w projekt

Klient zgłosił się do nas w fazie planowania prac nad wersją mobilną istniejącej już aplikacji webowej. Nasz programista wszedł do projektu w fazie tworzenia designu i od razu zabrał się do pracy!

Na początku zajęliśmy się architekturą. Decyzje dotyczące technologii wykorzystanych w aplikacji mobilnej są po naszej stronie. Jednym narzuconym nam rozwiązaniem było użycie Firebase.

Pracujemy nad integracją dostawców ubezpieczeń od strony backendowej oraz automatyczną generacją ubezpieczeń do PDF przez Cloud Functions. Po stronie frontendu została wprowadzona internacjonalizacja aplikacji, logowanie za pomocą social mediów, autoryzacja biometryczna i push powiadomienia. Od niedawna jest możliwe częściowe używanie aplikacji w trybie offline.

Integrujemy się z Google Analytics, żeby lepiej poznać zachowania użytkowników w pierwszej fazie działania aplikacji live.

2.svg

Przed nami kolejne wyzwania

Obecna wersja aplikacji mobilnej pozwala tylko zarządzać profilem użytkownika i zakupionymi już polisami. W kolejnych fazach developmentu zostanie wprowadzona możliwość kupowania ubezpieczeń, skanowania dokumentów do ich zakupu (OCR), jak również Live Video Chat z doradzą ubezpieczeniowym

Chcesz wiedzieć więcej?

Ile osób zatrudnia Blanket?

Jaki jest przewidywany czas trwania projektu?

Jakie doświadczenie mają programiści w tym zespole?

Jakie są godziny pracy zespołu?

Czy są przewidziane wyjazdy do klienta?

Sprawdź inne projekty

Nazwa projektu
originalph2.jpeg

Patchwork Health

CT.webp

Covertree

lusid.png

Lusid

1572956895085.jpeg

Quit Genius

moojo.jpeg

Moojo

incard3.png

Incard

blanket blue.webp

Blanket

GaiaLens2.png

GaiaLens

Logo (1).png

Projekt NDA

surein-logo.png

SureIn

starglobal.png

Star Global