Zrzut ekranu 2022-08-11 o 18.08.42.png

Formalności przyprawiają o niezły zawrót głowy nie jednego freelancera. Żeby praca na swoim miała więcej blasków niż cieni, firma Mojoo dostarcza na rynek aplikację mobilną do rozliczania faktur i zawierania umów z kontrahentami. Dzięki niej osoba samozatrudniona może śledzić swój cash flow w wybranym przez siebie okresie czasu.

Dlaczego warto tu pracować?

Rozwiniesz swoje umiejętności w TypeScript na backendzie. Na dobre zapomnisz o Moment.js i TypeORM. W projekcie poznasz podejście Domain-Driven Design i najlepsze wzorce projektowe stosowane w rozwiązaniach FinTech. A wszystko to zyskasz, pracując w małym, wspierającym się zespole.

Technologie w projekcie

Front-end

react_d135fe8923.png

React

Back-end

nodejs_a5905f5547.svg

Node.js

Mobile

react_d135fe8923.png

React Native

Nad czym pracujemy?

W ostatnim czasie wdrożyliśmy autorski system generowania faktur przy użyciu szablonów i Puppeteera. Dzięki integracji z Auth0 użytkownicy mogą logować się do aplikacji przy użyciu konta Google oraz Apple. Zaautomatyzowaliśmy releasy aplikacji mobilnej, korzystając z Expo EAS.

Cały czas rozwijamy REST API przy użyciu Node.js i TypeScript. Integrujemy się z zewnętrznymi dostawcami płatności oraz ubezpieczycielami na wypadek problemów ze sprzętem, wypadków komunikacyjnych podczas podróży służbowych, pozwów sądowych lub ataków ze strony cyberprzestępców.

Zrzut ekranu 2022-08-11 o 09.40.05.png

Przed nami kolejne wyzwania

W najbliższym czasie będziemy wdrażać aplikację webową dla klientów B2B. Będziemy pracować nad ulepszeniem procesów związanych z factoringiem i ubezpieczeniami. Planujemy zbudować narzędzie do mierzenia oraz planowania czasu pracy.

Chcesz wiedzieć więcej?

Ile osób zatrudnia Mojoo?

Jaki jest przewidziany czas trwania projektu?

Jakie doświadczenie mają programiści w tym zespole?

Jakie są godziny pracy zespołu?

Czy są przewidziane wyjazdy do klienta?

Poznaj inne projekty

Nazwa projektu
originalph2.jpeg

Patchwork Health

CT.webp

Covertree

lusid.png

Lusid

Pelago

moojo.jpeg

Moojo

incard3.png

Incard

GaiaLens2.png

GaiaLens

surein-logo.png

SureIn

Vaticle

Sohar Health