logo2.png

Czas to pieniądz, najlepiej wiedzą o tym osoby związane z biznesem. Zarządzane majątkiem i kapitałem inwestycyjnym, bywa zadaniem żmudnym i wymagającym. Aby móc podejmować w pełni świadome decyzje majątkowe, warto sięgnąć po gotowe rozwiązanie, które zautomatyzuje procesy pozyskiwania i analizy danych finansowych całego przedsiębiorstwa.

Dlatego, wspólnie z naszym klientem rozwijamy platformę wealth management, opartą o rozwiązania machine learning i data science. Wsparcie robo doradców, modelowanie danych dla szerokiego zakresu aktywów, w tym akcji, funduszy ETF i kryptowalut to tylko jedne z licznych możliwości tej aplikacji, dostarczanej jako SaaS.

I choć z projektu jesteśmy bardzo zadowoleni, to nie możemy ujawnić wszystkich informacji. Klient poprosił nas o zachowanie poufności i nieujawnianie nazwy produktu.

Jak to się zaczęło?

Klient zgłosił się do nas w październiku 2022 r. z prośbą o wsparcie w pracach nad front-endem istniejącego już rozwiązania.

Obecnie tworzymy narzędzia do wizualizacji danych — tabele, grafy i wykresy. Robimy upgrade paczek do nowszych wersji oraz rozwiązujemy problemy związane z wydajnością aplikacji.

Dlaczego warto tu pracować?

Ten projekt to przykład dobrze zorganizowanej, choć asynchronicznej współpracy. Zespół zlokalizowany jest w USA, dlatego nasi programiści pozostają w indywidualnym i bezpośrednim kontakcie z Senior Software Architectem ze strony klienta. Wszystkie spotkania planowane są nie później niż o godz. 16:00.

W projekcie dasz upust swojej kreatywności w rozwiązywaniu problemów na front-endzie. Klient jest otwarty na propozycje i pomysły naszego zespołu. Ważna jest dla nas jakość kodu, dlatego testy e2e są tu na porządku dziennym. A wszystko to w szczerej, przyjaznej atmosferze, przy wsparciu zaangażowanego zespołu.

Technologie w projekcie

Front-end

react_d135fe8923.png

React

Redux2.png

Redux

mui.png

MUI

Chcesz wiedzieć więcej?

Ile osób zatrudnia ten klient?

Jaki jest przewidywany czas trwania projektu?

Jakie doświadczenie mają programiści w tym zespole?

Jakie są godziny pracy zespołu?

Czy są przewidziane wyjazdy do klienta?