surein-logo.png

Przezorny zawsze ubezpieczony! Wie o tym SureIn — firma, która doskonale rozumie bolączki małych i średnich przedsiębiorstw.

SureIn tworzy oprogramowanie do łatwego wyszukiwania, porównywania, kupowania i zarządzania polisami dla biznesów w Niemczech.

Dzięki tym funkcjonalnością przedsiębiorcy mogą zoptymalizować blisko 47,5% wydatków na zakup ubezpieczeń podobnej klasy, co daje im oszczędność setek euro rocznie!

Poznaj produkt

Projekt bez nazwy (1).gif

Po zarejestrowaniu się do aplikacji SureIn, użytkownik wypełnia formularz, na podstawie którego aplikacja ocenia poziom zabezpieczenia firmy przed ewentualnymi stratami.

Na podstawie odpowiedzi, SureIn automatycznie analizuje dostępne na rynku produkty, spełniające wymienione kryteria.

Aplikacja umożliwia też długoterminowe zarządzanie ryzykiem — zakres ubezpieczenia może zmieniać się wraz z potrzebami przedsiębiorstwa.

Technologie w projekcie

Front-end

react_d135fe8923.png

React

Back-end

Typescript_logo_2020.svg

TypeScript

nodejs_a5905f5547.svg

Node.js

aws_2cd92394f3.svg

AWS

Nasz wkład w projekt

Współpracę z SureIn rozpoczęliśmy w październiku 2022r. Dużym wyzwaniem dla programistów wchodzących w projekt jest zrozumienie wymagań biznesowych. Aplikacja SureIn jest dość złożonym, działającym na rynku produktem, który cały czas się rozwija. Poświęcamy sporo czasu na rozmowy z klientem i podejmowanie decyzji technicznych.

Przed rozpoczęciem developmentu, zajęliśmy się poprawą jakości kodu, naprawą błędów i integracjami z zewnętrznymi API dostawców ubezpieczeń, w celu pobierania informacji o ofertach i poszerzania zakresu usług.

W ostatnim czasie zajęliśmy się zmianami w architekturze, zarządzaliśmy infrastrukturą i procesem wdrożeń. Implementowaliśmy automatyczną rekomendację ofert ubezpieczalni.

Kluczowym dla nas zadaniem było uproszczenie procesu pozyskiwania nowych klientów.

Chcesz wiedzieć więcej?

Ile osób zatrudnia SureIn?

Jaki jest przewidywany czas trwania projektu?

Jakie doświadczenie mają programiści w tym zespole?

Jakie są godziny pracy zespołu?

Czy przewidziane są wyjazdy do klienta?