07.jpg

Praca w Code & Pepper

Żeby kodowanie miało sens, dodaj szczyptę pieprzu

Co możemy Ci zaproponować?

Nie opieprzamy się w kodowaniu, bo to nasza pasja. Dlatego na maksa upraszczamy rzeczy, które mogą nam w niej przeszkadzać. Pracujemy zdalnie i dzięki temu nie dzieli nas odległość. Łączymy się ze sobą z różnych zakątków Polski — miast, miasteczek i wsi. Nie tracimy czasu na zbędne hierarchie, a o problemach mówimy wprost. Lubimy też się pośmiać i patrzeć na świat z dystansem. Korzystamy z niesztampowych rozwiązań — ulepszamy i modyfikujemy pomysły. Wiemy, że kodowanie smakuje lepiej, gdy jest właściwie doprawione!

flexible_time.svg

Elastyczny czas pracy

Jesteś rannym ptaszkiem lub nocnym markiem? A może łączysz życie rodzinne z zawodowym? Żaden problem! Elastyczne godziny pracy dostosują się do Ciebie.

party.svg

Imprezy integracyjne

Regularny kontakt online – raz w miesiącu w pełnym gronie, pozwoli Ci być na bieżąco ze wszystkimi sprawami firmy. Dwa razy w roku możesz rzucić wszystko i wyjechać z nami tam, gdzie pieprz rośnie.

unicorn_d983315f75.svg

Wyzwania

Do tanga trzeba dwojga — projekt musi być dla nas ciekawy i rozwijany na partnerskich zasadach. Wybieramy tylko te projekty, które stanowią wyzwanie i dają nam pewność, że są warte dłuższego zaangażowania.

Na mieście czy w domu?

Większość z nas pracuje w zaciszu swojego home office. Ale rozumiemy też tych, którzy lubią zrzucić domowe kapcie. Dlatego to Ty decydujesz gdzie i kiedy pracujesz! Masz do wyboru trzy opcje — pracę zdalną, w biurze lub hybrydę. Znajdziesz nas w Warszawie, Krakowie i w Katowicach. A jeśli nie straszny Ci polski biegun zimna — zapraszamy do Suwałk!

warsaw_office.jpg

Warszawa, ul. Wspólna 70

krakow_office.jpg

Kraków, ul. Wielicka 28B

katowice_office.jpeg

Katowice, ul. Chorzowska 150

park_budynek.jpeg

Suwałki, ul. Innowacyjna 1

Wespół w zespół

Duch Puszczy napędza team spirit. Jesteśmy jak skład podlaskiej nalewki — każdy z nas jest inny, ale razem tworzymy unikalny smak.

Mamy na to dobry przepis:

  • walimy prosto z mostu i nie owijamy w bawełnę
  • cenimy małe pomysły, bo z nich rodzą się wielkie rzeczy
  • nie podążamy utartymi ścieżkami — niczym żubry szukamy lepszego pastwiska
  • mierzymy sukces zespołu siłą więzi, jakie łączą ich członków

A ponieważ wiemy, że nie samym kodem żyje człowiek, lubimy dodać do niego trochę pieprzu. To są nasze pasje, które nas jeszcze bardziej łączą. Książki, strzelanki, gry planszowe lub gotowanie. W naszym zespole nigdy nie brakuje nam tematów do pieprzenia!

Poznaj zasady alokacji

Wykładamy kawę na ławę. Nie ma u nas zasad pisanych małymi literami — mówimy wprost o tym co jest dla nas ważne i czego możesz od nas wymagać.

Dowiedz się więcej