07.jpg

Praca w Code & Pepper

Żeby kodowanie miało sens, dodaj szczyptę pieprzu

Co możemy Ci zaproponować?

Nie opieprzamy się w kodowaniu, bo to nasza pasja. Dlatego na maksa upraszczamy rzeczy, które mogą nam w niej przeszkadzać. Pracujemy zdalnie i dzięki temu nie dzieli nas odległość. Łączymy się ze sobą z różnych zakątków Polski — miast, miasteczek i wsi. Nie tracimy czasu na zbędne hierarchie, a o problemach mówimy wprost. Lubimy też się pośmiać i patrzeć na świat z dystansem. Korzystamy z niesztampowych rozwiązań — ulepszamy i modyfikujemy pomysły. Wiemy, że kodowanie smakuje lepiej, gdy jest właściwie doprawione!

flexible_time.svg

Elastyczny czas pracy

Jesteś rannym ptaszkiem lub nocnym markiem? A może łączysz życie rodzinne z zawodowym? Żaden problem! Elastyczne godziny pracy dostosują się do Ciebie.

party.svg

Imprezy integracyjne

Regularny kontakt online – raz w miesiącu w pełnym gronie, pozwoli Ci być na bieżąco ze wszystkimi sprawami firmy. Dwa razy w roku możesz rzucić wszystko i wyjechać z nami tam, gdzie pieprz rośnie.

unicorn_d983315f75.svg

Wyzwania

Do tanga trzeba dwojga — projekt musi być dla nas ciekawy i rozwijany na partnerskich zasadach. Wybieramy tylko te projekty, które stanowią wyzwanie i dają nam pewność, że są warte dłuższego zaangażowania.

Poznaj zasady alokacji

Wykładamy kawę na ławę. Nie ma u nas zasad pisanych małymi literami — mówimy wprost o tym co jest dla nas ważne i czego możesz od nas wymagać.

Dowiedz się więcej

Poznaj zasady realizacji projektów

Lubimy bawić się w dobrym towarzystwie. Dlatego realizowane przez nas projekty wybierane są na podstawie kilku, prostych zasad.

Dowiedz się więcej