Technologie w Code & Pepper

Koduj i Pieprz bez tajemnic

Na własnych zasadach

W życiu trzeba na coś postawić — my postawiliśmy na jasno określony stack technologiczny. Dlaczego? Chcemy zrzeszać ludzi, których łączy to samo — podobne myślenie i zainteresowanie konkretnymi technologiami. Specjalizując się w wybranych rozwiązaniach, cały czas podnosimy sobie poprzeczkę. Szukamy coraz to bardziej wymagających projektów, które zawsze są zgodne z oczekiwaniami naszych inżynierów.

react_d135fe8923.png

React

Angular_full_color_logo.svg.png

Angular

react_d135fe8923.png

React Native

Ruby_logo.svg

Ruby

nodejs_a5905f5547.svg

Node.js

aws_2cd92394f3.svg

AWS

cypress-io-logo-round.png

Cypress

React

Większość naszych projektów ma napisany front-end w Reactcie. Trudno by było inaczej — to dzisiaj najpopularniejszy framework po tej stronie mocy (nie inaczej jest w FinTech-u i HealthTech-u). Poznaj nowości Reacta i przekonaj się jakich specjalistów u nas spotkasz!

Angular

Nie zapominamy jednak o Angularze. Utrzymujemy przynajmniej dwa projekty, pisane przy jego użyciu. W Code & Pepper spotkasz prawdziwych entuzjastów Angulara (tak, tacy jeszcze istnieją!). Zobacz, co mają do powiedzenia.

React Native

Nie wahamy się użyć React Native, gdy w grę wchodzi stworzenie aplikacji mobilnej! I choć w nazwie jest React, to nasi inżynierowie dobrze wiedzą, jak daleko jest mu do świata webowego.

Ruby

Ruby żyje i ma się dość dobrze, a ilość jego fanów w naszym zespole cały czas rośnie! Ciekawe projekty i związane z nimi wyzwania sprawiają, że nieustannie możemy się rozwijać. Sprawdź jak zaimplementować GraphQL z perspektywy RoR.

Node.js

Nasza druga, backendowa noga dość stabilnie stoi w obszarze Node.js. Od monolitów, przez mikroserwisy, po czysty serverless. Doświadczysz u nas node.js w każdej, możliwej odsłonie. Cały czas staramy się dotrzymać kroku i podążać za nowościami!

AWS

Czysty serverless nie jest nam obcy! AWS to nasza ulubiona chmura, dlatego coraz mocniej łączymy świat devops-ów i serverless. Posłuchaj o naszym podejściu do IaC.

Cypress

Nie ma dobrych rozwiązań bez automatyzacji testów — szczególnie tych E2E. Jesteśmy fanami i praktykami Cypressa (chociaż czasami zerkamy z tęsknotą na Playwrighta). Automatyzacja to nasza bajka, posłuchaj co mamy do powiedzenia!

Sprawdź nas

Nie wierz nam na słowo. Sprawdź, ile jest pieprzu w kodzie!

Group_19_e1cbde61a7.png

Janush

Wcale nie jesteśmy Januszami internetów. Wręcz przeciwnie! Niczym mitologiczny Janus otwieramy drzwi do nowych rozwiązań. Sprawdź jakość naszego kodu!

pieprzenie_c8c0133efd.png

Pieprz**** o kodzeniu

Bez ogródek mówimy o technologiach i najnowszych trendach. Podczas podcastu mielimy TypeScript i AWS na części pierwsze.