Mid Angular Developer (FinTech)

Wynagrodzenie B2B

16 000 - 20 000 PLN

Wynagrodzenie UoP

13 000 - 17 000 PLN

Typ pracy

Wybierz ścieżkę rekrutacji

Dajemy Ci wybór ścieżki rekrutacji w ramach naszego procesu. Po zakończeniu rekrutacji spotkasz się jeszcze z liderem projektu, do którego startujesz.

Standard

Po rozmowie z rekruterem otrzymasz zadanie rekrutacyjne. Będziesz mógł wykonać je dla nas w domu, w określonym przez siebie czasie. Na podstawie rozwiązania, podejmiemy decyzję o zaproszeniu Ciebie na spotkanie online z naszym zespołem — Developerem i PM.

Próbka kodu

Wyślij nam swój kod, na podstawie którego ocenimy Twoje umiejętności. Nie zapomnij o dokumentacji i testach dla kluczowych funkcjonalności. Zadbaj o to, żeby nasz zespół mógł uruchomić oraz kompilować przesłany kod. Jeśli pozytywne nas zaskoczysz, spotkamy się online — Ty, nasz Programista i PM.

Odwrócony proces rekrutacji

Zacznij rekrutację od spotkania online z naszym zespołem. Porozmawiamy o tematach ogólnych, ale znajdziemy też czas na pytania techniczne. Po spotkaniu udostępnimy Ci zadanie rekrutacyjne do wykonania w domu lub Ty wyślesz do nas próbkę swojego kodu.

Podstawowe informacje

Załączniki

Akceptujemy PDF, DOCX, JPG oraz PNG.

Zostaw kilka słów o sobie

*Opcjonalnie

Zgody

Uzupełnienie formularza aplikacyjnego i kliknięcie poniższego klawisza „APLIKUJ” jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie przez Code & Pepper Sp. z o.o. Twoich danych osobowych w celach związanych z udziałem w rekrutacji na stanowisko, na które aplikujesz. W związku z tym informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych stanie się Code & Pepper Sp. z o.o. z siedzibą w Suwałkach. Wszelki dodatkowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym pełną treść klauzuli obowiązku informacyjnego, o którym mowa w art. 13 RODO znajdziesz pod poniższym linkiem Powinieneś zapoznać się z jej treścią przez aplikowaniem.